Selimiye Demirdöküm Servisi

Üsküdar ilçesinin en güzel mahallerinden olan selimiye mahallesine üsküdar demirdöküm servisi hizmeti vermekte olan servisimiz tüm demirdöküm kombi modellerine üsküdar demirdöküm kombi bakım onarım hizmeti vermektedir.

Boiler Service Bristol

Demirdöküm kombi bakım onarım hizmeti citti bilgi birikimi gerektiren hizmetler arasında yer almaktadır mobil üsküdar demirdöküm kombi mobil araçlarımız ile bizleri aradığınız andan itibaren üsküdar ilçesi selimiye mahallesi sınırları içerideki demirdöküm markalı kombinizde oluşan tüm arızaların giderilmesi için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Üsküdar ilçersi ve tüm semlerine kesintisiz demirdöküm servisi hizmeti vermekte olan firmamız. tam donanımlı mobil üsküdar demirdöküm araçları ile eğitimli personeller eşliğinde orjinal yedek parça ile hizmetinizdedir.

Selimiye Demirdöküm Servisi İletişim telefonları 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan demirdöküm kombi bakıom onarım arızaları konusunda teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Garantili Yedek Parça

Servis personelleri tarafından değiştirilen parçalarlar 1 yıl süre ile firmamız garantisi altında işlem yapılmaktadır.

Gerekli durumlarda temin edilemeyen parçalar için revizyon işlemi yapılmakta olup yapılan revizyonlu yedek parça değişimlerinde 1 yıl süre ile garanti verilmektedir.

Üsküdar ilçesi selimiye mahallesi demirdöküm servisi 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
ARA 0 216 639 14 24